Loty z Chiang Mai (CNX) do Chumphon (CJM)

Loty z Chiang Mai (CNX) do Chumphon (CJM)

Chiang Mai
Chumphon
wt., 29 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Chiang Mai – Chumphon: rozkład lotów

OperatorFlightClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Thai AirAsia
FD3417
Economy
06:20
19:00
71,22 USD
Thai AirAsia
FD3417
Economy
06:50
14:10
73,22 USD
Thai AirAsia
FD3417
Economy
07:10
19:00
71,22 USD
Nok Air
DD121
Economy
07:55
19:00
116,23 USD
Nok Air
DD121
Economy
08:15
08:30
79,77 USD
Thai AirAsia
FD3446
Economy
09:10
19:00
62,67 USD
Thai AirAsia
FD8006
Economy
09:45
19:00
62,67 USD
Thai AirAsia
FD8104
Economy
10:05
19:00
63,81 USD
Thai AirAsia
FD3444
Economy
10:25
19:00
68,37 USD
Thai Lion Air
SL507
Economy
10:50
19:00
72,36 USD
Nok Air
DD125
Economy
11:10
19:00
153,64 USD
Thai Lion Air
SL507
Economy
11:40
19:00
61,53 USD
Thai AirAsia
FD3428
Economy
12:00
19:00
62,67 USD
Thai Lion Air
SL509
Economy
12:40
19:00
60,40 USD
Thai Lion Air
SL509
Economy
13:05
08:30
70,65 USD
Thai AirAsia
FD3448
Economy
13:25
08:30
79,77 USD
Nok Air
DD129
Economy
14:00
08:30
63,24 USD
Thai AirAsia
FD3434
Economy
14:35
19:00
133,33 USD
Thai AirAsia
FD3426
Economy
15:05
08:30
85,47 USD
Thai AirAsia
FD3410
Economy
15:35
14:30
67,23 USD

Jak dostać się z Chiang Mai do Chumphon samolotem

Lot to najszybszy i najłatwiejszy sposób na dostanie się z Chiang Mai do Chumphon. Aby znaleźć najlepszą ofertę, skorzystaj z naszego serwisu rezerwacji online.

Samoloty latają regularnie z Chiang Mai do Chumphon, więc jest wiele możliwości do wyboru. Należy jednak pamiętać, że samolot jest stosunkowo drogim środkiem transportu. Jeśli chcesz zapewnić sobie najlepszą ofertę, lepiej zarezerwować bilet z wyprzedzeniem. Planowanie z dużym wyprzedzeniem jest również dobrym pomysłem, jeśli podróżujesz w sezonach turystycznych.

Jak daleko jest z Chiang Mai do Chumphon?

Według Map Google odległość jazdy z Chiang Mai do Chumphon B wynosi 462 mil (742 km). Dystans lotu jest krótszy - to około 3611 mil.

Ile czasu zajmie lot z Chiang Mai do Chumphon?

Podróż samolotem gwarantuje najszybszy czas dotarcia z Chiang Mai do Chumphon. Szacowany czas podróży z Chiang Mai do Chumphon wynosi 6godz. 50m. Pamiętaj jednak, że dotarcie na lotnisko, odprawa i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa zajmie trochę czasu – lepiej zjawić się na lotnisku przynajmniej godzinę wcześniej, jeśli lecisz krajowo, i dwie godziny wcześniej, jeśli jest to lot międzynarodowy.

Czas podróży z Chiang Mai do Chumphon jest mniej więcej taki sam niezależnie od linii, którą wybierzesz.

Ile zapłacę za przelot z Chiang Mai do Chumphon?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie najtańszych biletów lotniczych. Oto kilka wskazówek, jak złapać najlepsze oferty na loty z Chiang Mai do Chumphon:

  • Zakup najtańszego biletu lotniczego jest możliwy w okresie gdy linie organizują wyprzedaż. Rabaty mogą być dość duże, ale trzeba stale monitorować oferty.
  • Kup bilet na lot tanią linią lotniczą. Istnieją linie lotnicze, które pozycjonują się jako tani przewoźnicy. Ich bilety mogą być dość tanie - pamiętaj jednak, że godzina wylotu może być niekomfortowa.
  • Kup bilet bezpośrednio na lotnisku. To najmniej wygodny sposób na zdobycie biletu lotniczego. Cena biletu na ten sam dzień z Chiang Mai do Chumphon jest zwykle wyższa niż w przypadku zrobienia wcześniejszej rezerwacji.

Najlepiej oceniani na tej trasie

Trasa z Chiang Mai do Chumphon jest obsługiwana przez następujące linie lotnicze: Nok Air (นกแอร์), Nok Air, Thai AirAsia (แอร์เอเชีย). Większość podróżnych, którzy kupili u nas bilety lotnicze na tę trasę, wybrała Thai AirAsia (แอร์เอเชีย). Jednak wszyscy oferowani przez nas przewoźnicy cieszą się dobrą opinią i zapewniają przyzwoitą obsługę.

Przed zarezerwowaniem biletu na samolot zawsze sprawdź, co jest wliczone w cenę. Pamiętaj, że bagaż rejestrowany może być uwzględniony lub nie. Limit bagażu i wymiary bagażu podręcznego również różnią się w zależności od przewoźnika. Tanie linie lotnicze mogą wymagać odprawy online i płacenia za wszelkie opcje dodatkowe, takie jak wybór miejsca lub posiłków na pokładzie.

Transport z Chiang Mai do Chumphon

Co musisz wiedzieć o lotach z Chiang Mai do Chumphon

Najtańszy samolot92 USD
Najszybszy lot6godz. i 50m
Najwcześniejszy lot8:15 AM
Ostatni lot10:55 PM
Codzienne trasy samolotowe/loty3
Odległość742 km
Linie lotniczeNok Air, Thai AirAsia, Thai Railways