Ulhasnagar до Нашік

Ulhasnagar до Нашік

Ulhasnagar
Нашік
нд, 27 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з до Нашік

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Padmalaya Travels
Спальне мiсце з конд.
20:00
02:00
27,38 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
20:25
01:20
7,89 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
20:40
02:00
8,98 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
20:45
01:30
7,89 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
21:00
01:30
16,65 USD
Bus
Universal Manish Travels
Спальне мiсце з конд.
21:00
23:55
10,95 USD
Bus
Navkar Manmandir Travels
Спальне мiсце з конд.
21:00
01:45
7,79 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
21:05
01:10
16,65 USD
Bus
Shree Sai Travels
Спальне мiсце з конд.
21:10
02:30
27,38 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
21:20
01:15
6,24 USD
Bus
Shree Sai Manish Travels
Спальне мiсце з конд.
21:25
01:00
6,69 USD
Bus
Sai Abhishek
Спальне мiсце з конд.
21:30
04:00
6,69 USD
Bus
Navkar Manmandir Travels
Спальне мiсце з конд.
21:30
02:15
7,79 USD
Bus
Shree Sai Manish Travels
Спальне мiсце з конд.
21:30
01:20
21,91 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
21:40
02:10
8,98 USD
Bus
Navkar Manmandir Travels
Сидіння без конд.
21:45
02:15
5,48 USD
Bus
Shree Sai Manish Travels
Сидіння без конд.
21:50
01:50
10,95 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
22:00
02:30
8,98 USD
Bus
NT Mansi Travels
Спальне мiсце з конд.
22:15
03:00
8,98 USD

Як дістатися від Ulhasnagar до Нашік?

Коли Ви бажаєте дістатися від Ulhasnagar до Нашік, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Автобус

Як далеко Ulhasnagar віж Нашік?

Наземна відстань від Ulhasnagar до Нашік - 112 миль (180 км). Відстань в польоті - 112 миль (180 км).

Скільки часу займає подорож від Ulhasnagar до Нашік?

Подорож від Ulhasnagar до Нашік займає приблизно 5 годин.

Скільки коштує дістатись від Ulhasnagar до Нашік?

Для подорожі від Ulhasnagar до Нашік очікуйте USD 8.57 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Ulhasnagar до Нашік?

Автобуси з Ulhasnagar до Нашік їздять 15 разів на день.

Корисні поради подороуючим від Ulhasnagar до Нашік

Хоча Автобус - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Автобуси

Що слід пам’ятати, перш ніж купувати квиток на автобус:

  • Якщо це можливо, не забудьте вибрати автобуси вищого класу для більш комфортної подорожі.
  • Такі автобуси часто мають систему кондиціонування, м'які сидіння, Wi-Fi, санвузли тощо.
  • Під час бронювання автобуса пам’ятайте, що можливі затримки. І все ж таки варто доїхати до автовокзалу принаймні за 15 хвилин до запланованого відправлення.

Чи багато подорожуючих обирають Автобус від Ulhasnagar до Нашік?

На сьогодні, 575 заброньовано Автобус квитків від Ulhasnagar до Нашік через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Ulhasnagar до Нашік

  • Автобуси
    $ 8.56
  • Потяги недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Ulhasnagar в Нашік

Найдешевший транспорт9 USD
Найшвидший транспорт3год і 35хв
Найраніше відправлення8:25 م
Останнє відправлення10:15 م
Відправлень в день15
Відстань180 кілометрів
Транспортні компаніїNavkar Manmandir Travels, NT Mansi Travels, Sai Abhishek , Shree Sai Manish Travels