Патна до Supaul

Патна до Supaul

Патна
Supaul
пн, 26 жовт.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з Патна до

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Sri Krishna Rath
Сидіння без конд.
20:00
03:10
13,85 USD
Bus
Tiwari Motors
Сидiння з конд.
20:00
04:00
5,53 USD
Bus
Sree Balaji Travels
Сидіння без конд.
20:30
04:30
4,99 USD
Bus
Aman Rath
Сидiння з конд.
20:45
02:15
5,54 USD
Bus
Sri Krishna Rath
Сидіння без конд.
21:00
04:10
14,40 USD

Як дістатися від Патна до Supaul?

Коли Ви бажаєте дістатися від Патна до Supaul, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Автобус

Як далеко Патна віж Supaul?

Наземна відстань від Патна до Supaul - 171 миль (275 км). Відстань в польоті - 171 миль (275 км).

Скільки часу займає подорож від Патна до Supaul?

Подорож від Патна до Supaul займає приблизно 8 годин.

Скільки коштує дістатись від Патна до Supaul?

Для подорожі від Патна до Supaul очікуйте USD 5.49 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Патна до Supaul?

Автобуси з Патна до Supaul їздять 3 разів на день.

Корисні поради подороуючим від Патна до Supaul

Хоча Автобус - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Автобуси

Що слід пам’ятати, перш ніж купувати квиток на автобус:

  • Якщо це можливо, не забудьте вибрати автобуси вищого класу для більш комфортної подорожі.
  • Такі автобуси часто мають систему кондиціонування, м'які сидіння, Wi-Fi, санвузли тощо.
  • Під час бронювання автобуса пам’ятайте, що можливі затримки. І все ж таки варто доїхати до автовокзалу принаймні за 15 хвилин до запланованого відправлення.

Чи багато подорожуючих обирають Автобус від Патна до Supaul?

На сьогодні, 512 заброньовано Автобус квитків від Патна до Supaul через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Патна до Supaul

  • Автобуси
    $ 5.49
  • Потяги недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Патна в Supaul

Найдешевший транспорт6 USD
Найшвидший транспорт5год і 30хв
Найраніше відправлення8:00 PM
Останнє відправлення8:45 PM
Відправлень в день3
Відстань275 кілометрів
Транспортні компаніїAman Rath, Sree Balaji Travels, Tiwari Motors