Manises до Софія

Manises до Софія

Manises
Софія
сб, 26 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися від Manises до Софія?

Коли Ви бажаєте дістатися від Manises до Софія, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Політ

Як далеко Manises віж Софія?

Наземна відстань від Manises до Софія - 1674 миль (2692 км). Відстань в польоті - 1674 миль (2692 км).

Скільки часу займає подорож від Manises до Софія?

Подорож від Manises до Софія займає приблизно 30 годин.

Скільки коштує дістатись від Manises до Софія?

Для подорожі від Manises до Софія очікуйте USD 44.13 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Manises до Софія?

Польоти з Manises до Софія здійснюються 2 разів на день.

Корисні поради подороуючим від Manises до Софія

Хоча Політ - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Польоти

Перед купівлею авіаквитка необхідно пам'ятати:

  • Рекомендується купувати квитки завчасно та проходити реєстрацію онлайн. Таким чином, Ви можете зекономити до 2 годин в аеропорті, та якщо вибір місця в порядку живої черги, у Вас буде більше варінтів для вибору.
  • Проходження перевірки може зайняти певний час, тому рекомендується прибути до аеропорта хоча б за 1.5 години заздалегідь.

Авіакомпаній, що літають від Manises до Софія

Air Europa, Wizz Air.

Чи багато подорожуючих обирають Політ від Manises до Софія?

На сьогодні, 555 заброньовано Політ квитків від Manises до Софія через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Manises до Софія

  • Лiтаки
    $ 44.40
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Manises в Софія

Найдешевший транспорт45 USD
Найшвидший транспорт3год і 10хв
Найраніше відправлення8:35 PM
Останнє відправлення9:25 PM
Відправлень в день2
Відстань2692 кілометрів
Транспортні компаніїAir Europa, Wizz Air