Macabalan до Kaesong

Macabalan до Kaesong

Macabalan
Kaesong
вт, 29 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися від Macabalan до Kaesong?

Коли Ви бажаєте дістатися від Macabalan до Kaesong, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Політ

Як далеко Macabalan віж Kaesong?

Наземна відстань від Macabalan до Kaesong - 10919 миль (17568 км). Відстань в польоті - 10919 миль (17568 км).

Скільки часу займає подорож від Macabalan до Kaesong?

Подорож від Macabalan до Kaesong займає приблизно 21 годин.

Скільки коштує дістатись від Macabalan до Kaesong?

Для подорожі від Macabalan до Kaesong очікуйте USD 221.46 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Macabalan до Kaesong?

  • 1 Політ від Macabalan до Kaesong починаючи з 06:30 Cagayan de Oro Airport до 06:30 Cagayan de Oro Airport

Корисні поради подороуючим від Macabalan до Kaesong

Хоча Політ - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Чи багато подорожуючих обирають Політ від Macabalan до Kaesong?

На сьогодні, 570 заброньовано Політ квитків від Macabalan до Kaesong через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Macabalan до Kaesong

  • Лiтаки
    $ 221.46
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Macabalan в Kaesong

Найдешевший транспорт222 USD
Найшвидший транспорт20год і 40хв
Найраніше відправлення6:30 AM
Останнє відправлення6:30 AM
Відправлень в день1
Відстань17568 кілометрів
Транспортні компаніїJeju Air