Jezerce до Kovacic

Jezerce до Kovacic

Jezerce
Kovacic
пт, 23 жовт.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися від Jezerce до Kovacic?

Коли Ви бажаєте дістатися від Jezerce до Kovacic, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Автобус

Як далеко Jezerce віж Kovacic?

Наземна відстань від Jezerce до Kovacic - 58 миль (92 км). Відстань в польоті - 58 миль (92 км).

Скільки часу займає подорож від Jezerce до Kovacic?

Подорож від Jezerce до Kovacic займає приблизно 3 годин.

Скільки коштує дістатись від Jezerce до Kovacic?

Для подорожі від Jezerce до Kovacic очікуйте USD 10.07 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Jezerce до Kovacic?

Автобуси з Jezerce до Kovacic їздять 2 разів на день.

Корисні поради подороуючим від Jezerce до Kovacic

Хоча Автобус - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Автобуси

Що слід пам’ятати, перш ніж купувати квиток на автобус:

  • Якщо це можливо, не забудьте вибрати автобуси вищого класу для більш комфортної подорожі.
  • Такі автобуси часто мають систему кондиціонування, м'які сидіння, Wi-Fi, санвузли тощо.
  • Під час бронювання автобуса пам’ятайте, що можливі затримки. І все ж таки варто доїхати до автовокзалу принаймні за 15 хвилин до запланованого відправлення.

Чи багато подорожуючих обирають Автобус від Jezerce до Kovacic?

На сьогодні, 590 заброньовано Автобус квитків від Jezerce до Kovacic через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Jezerce до Kovacic

  • Автобуси
    $ 10.09
  • Потяги недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Jezerce в Kovacic

Найдешевший транспорт11 USD
Найшвидший транспорт1год і 50хв
Найраніше відправлення4:20 PM
Останнє відправлення5:10 PM
Відправлень в день2
Відстань92 кілометрів
Транспортні компаніїFlixBus