Айті до Misawa

Айті до Misawa

Айті
Misawa
ср, 30 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися від Айті до Misawa?

Коли Ви бажаєте дістатися від Айті до Misawa, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Політ

Як далеко Айті віж Misawa?

Наземна відстань від Айті до Misawa - 2202 миль (3542 км). Відстань в польоті - 2202 миль (3542 км).

Скільки часу займає подорож від Айті до Misawa?

Подорож від Айті до Misawa займає приблизно 13 годин.

Скільки коштує дістатись від Айті до Misawa?

Для подорожі від Айті до Misawa очікуйте USD 239.16 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Айті до Misawa?

  • 2 Політ від Айті до Misawa починаючи з 07:40 Chubu Centrair Airport до 20:55 Chubu Centrair Airport

Корисні поради подороуючим від Айті до Misawa

Хоча Політ - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Чи багато подорожуючих обирають Політ від Айті до Misawa?

На сьогодні, 568 заброньовано Політ квитків від Айті до Misawa через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Айті до Misawa

  • Лiтаки
    $ 239.16
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Айті в Misawa

Найдешевший транспорт240 USD
Найшвидший транспорт4год і 10хв
Найраніше відправлення7:40 AM
Останнє відправлення8:55 PM
Відправлень в день2
Відстань3542 кілометрів
Транспортні компаніїJapan Airlines