Аахен до Софія

Аахен до Софія

Аахен
Софія
ср, 30 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з Аахен до Софія

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Union Ivkoni International
Стандарт АС
14:00
19:00
121,29 USD

Як дістатися від Аахен до Софія?

Коли Ви бажаєте дістатися від Аахен до Софія, Ваш вибір є обмеженим. Ми пропонуємо лише один варіант для цього маршрута:

  • Автобус

Як далеко Аахен віж Софія?

Наземна відстань від Аахен до Софія - 1229 миль (1976 км). Відстань в польоті - 1311 миль (2108 км).

Скільки часу займає подорож від Аахен до Софія?

Подорож від Аахен до Софія займає приблизно 37 годин.

Скільки коштує дістатись від Аахен до Софія?

Для подорожі від Аахен до Софія очікуйте USD 165.16 за Ваш квиток.

Скільки похздок в день є від Аахен до Софія?

Автобуси з Аахен до Софія їздять 2 разів на день.

Корисні поради подороуючим від Аахен до Софія

Хоча Автобус - це єдиний спосіб дістатись, який ми пропонуємо на цьому маршруті, ці прості поради та підказки допоможуть Вам покращити Ваш досвід від поїздки.

Автобуси

Що слід пам’ятати, перш ніж купувати квиток на автобус:

  • Якщо це можливо, не забудьте вибрати автобуси вищого класу для більш комфортної подорожі.
  • Такі автобуси часто мають систему кондиціонування, м'які сидіння, Wi-Fi, санвузли тощо.
  • Під час бронювання автобуса пам’ятайте, що можливі затримки. І все ж таки варто доїхати до автовокзалу принаймні за 15 хвилин до запланованого відправлення.

Чи багато подорожуючих обирають Автобус від Аахен до Софія?

На сьогодні, 523 заброньовано Автобус квитків від Аахен до Софія через наш сервіс. Ви можете ознайомитись з відгуками нижче.

Перевезення з Аахен до Софія

  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні