جاوة الشرقية
Solo
24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
2 gezgin

Hakone Ropeway

0.0
0 müşteri yorumları
  • Popüler Rotalar
  • İstasyonlar
  • Program ve Zaman Çizelgesi

Hakone Ropeway Popüler Rotalar

Hakone Ropeway Program ve Zaman Çizelgesi

SınıfHareket istasyonuVarış istasyonuKalkışVarışSeyahat Süresi
Ropeway One-wayTogendai Hakone RopewaySounzan Station09:0009:450h 45m
Ropeway Round TripSounzan StationTogendai Hakone Ropeway09:0009:450h 45m
Ropeway One-waySounzan StationTogendai Hakone Ropeway09:0009:450h 45m

Hakone Ropeway İstasyonlar

Togendai Hakone RopewaySounzan Station