Sofia till Wadowice

Sofia till Wadowice

Sofia
Wadowice
lör 26 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Hur tar man sig från Sofia till Wadowice?

När du vill åka från Sofia till Wadowice, är dina valmöjligheter begränsade. Vi erbjuder endast ett alternativ för den här rutten: - Flygresa

Hur långt är det från Sofia till Wadowice?

Landvägen är sträckan mellan Sofia och Wadowice, 9202 mil (14805 km). Avståndet fågelvägen är 9202 mil (14805 km).

Hur lång tid tar det att ta sig från Sofia till Wadowice?

Restiden från Sofia till Wadowice är i genomsnitt 18 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Sofia till Wadowice?

För att ta sig från Sofia till Wadowice får man räkna med att betala runt USD 154.07 för biljetten.

Hur många turer går det från Sofia till Wadowice?

  • 1 med flygresa från Sofia till Wadowice från 16:05 Sofia Airport fram till 16:05 Sofia Airport

Användbara tips för den som reser mellan Sofia och Wadowice

flygresa är det enda alternativet vi erbjuder för den här rutten, men dessa enkla tips och rekommendationer hjälper dig att få ut det mesta av din upplevelse.

Tar många resenärer flygresa från Sofia till Wadowice?

Fram tills nu har 591 bokats med flygresa från Sofia till Wadowice genom vår tjänst. Du kan se omdömena ovan.

Transport från Sofia till Wadowice

  • Flyg
    $ 153.85
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Sofia till Wadowice

Billigaste Transport154 US$
Snabbaste Transport17t. 25m
Tidigaste Avgång4:05 PM
Senaste Avgången4:05 PM
Avgångar per dag1
Avstånd14805 kilometer
TransportföretagAir Serbia