Ozurgeti till Gori

Ozurgeti till Gori

Ozurgeti
Gori
mån 26 okt.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

till Gori tidtabell

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Train
Georgian Railways
Standardplats
10:05
17:24
4,15 US$

Hur tar man sig från Ozurgeti till Gori?

När du vill åka från Ozurgeti till Gori, är dina valmöjligheter begränsade. Vi erbjuder endast ett alternativ för den här rutten: - Tåg

Hur långt är det från Ozurgeti till Gori?

Landvägen är sträckan mellan Ozurgeti och Gori, 229 mil (367 km). Avståndet fågelvägen är 229 mil (367 km).

Hur lång tid tar det att ta sig från Ozurgeti till Gori?

Restiden från Ozurgeti till Gori är i genomsnitt 8 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Ozurgeti till Gori?

För att ta sig från Ozurgeti till Gori får man räkna med att betala runt USD 7.24 för biljetten.

Hur många turer går det från Ozurgeti till Gori?

Tåg avgår alltid enligt fastställd tidtabell - det finns 1 avgångar per dag.

Användbara tips för den som reser mellan Ozurgeti och Gori

tåg är det enda alternativet vi erbjuder för den här rutten, men dessa enkla tips och rekommendationer hjälper dig att få ut det mesta av din upplevelse.

Tåg

Saker att komma ihåg innan du köper tågbiljett:

  • Överväg noga allting när du väljer vilken klass du ska åka i under din tågresa.
  • I de flesta fall erbjuder andra klass tillräcklig komfort - här finns 2 eller 4 kojer i varje kupé och dessa är ofta luftkonditionerade.
  • Om du vill ha en lyxigare upplevelse, väljer du en förstaklassbiljett. Kostnaden för förstaklassbiljetten kan inkludera Wi-Fi och ett utbud av snacks och drycker.

Tar många resenärer tåg från Ozurgeti till Gori?

Fram tills nu har 530 bokats med tåg från Ozurgeti till Gori genom vår tjänst. Du kan se omdömena ovan.

Transport från Ozurgeti till Gori

  • Tåg
    $ 7.34
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Flyg är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Ozurgeti till Gori

Billigaste Transport8 US$
Snabbaste Transport7t. 20m
Tidigaste Avgång8:55 AM
Senaste Avgången8:55 AM
Avgångar per dag1
Avstånd367 kilometer
TransportföretagGeorgian Railways