Labuan Bajo till Malate

Labuan Bajo till Malate

Labuan Bajo
Malate
sön 25 okt.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Hur tar man sig från Labuan Bajo till Malate?

När du vill åka från Labuan Bajo till Malate, är dina valmöjligheter begränsade. Vi erbjuder endast ett alternativ för den här rutten: - Flygresa

Hur långt är det från Labuan Bajo till Malate?

Landvägen är sträckan mellan Labuan Bajo och Malate, 10170 mil (16363 km). Avståndet fågelvägen är 10170 mil (16363 km).

Hur lång tid tar det att ta sig från Labuan Bajo till Malate?

Restiden från Labuan Bajo till Malate är i genomsnitt 20 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Labuan Bajo till Malate?

För att ta sig från Labuan Bajo till Malate får man räkna med att betala runt USD 198.84 för biljetten.

Hur många turer går det från Labuan Bajo till Malate?

  • 1 med flygresa från Labuan Bajo till Malate från 17:35 Labuan Bajo Airport fram till 17:35 Labuan Bajo Airport

Användbara tips för den som reser mellan Labuan Bajo och Malate

flygresa är det enda alternativet vi erbjuder för den här rutten, men dessa enkla tips och rekommendationer hjälper dig att få ut det mesta av din upplevelse.

Tar många resenärer flygresa från Labuan Bajo till Malate?

Fram tills nu har 593 bokats med flygresa från Labuan Bajo till Malate genom vår tjänst. Du kan se omdömena ovan.

Transport från Labuan Bajo till Malate

  • Flyg
    $ 198.84
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Labuan Bajo till Malate

Billigaste Transport199 US$
Snabbaste Transport19t. 15m
Tidigaste Avgång5:35 오후
Senaste Avgången5:35 오후
Avgångar per dag1
Avstånd16363 kilometer
TransportföretagBatik Air