Kusevac till Darda

Kusevac till Darda

Kusevac
Darda
ons 30 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

till tidtabell

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
FlixBus
Standard
19:14
20:10
7,07 US$

Hur tar man sig från Kusevac till Darda?

När du vill åka från Kusevac till Darda, är dina valmöjligheter begränsade. Vi erbjuder endast ett alternativ för den här rutten: - Buss

Hur långt är det från Kusevac till Darda?

Landvägen är sträckan mellan Kusevac och Darda, 19 mil (30 km). Avståndet fågelvägen är 19 mil (30 km).

Hur lång tid tar det att ta sig från Kusevac till Darda?

Restiden från Kusevac till Darda är i genomsnitt 1 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Kusevac till Darda?

För att ta sig från Kusevac till Darda får man räkna med att betala runt USD 6.57 för biljetten.

Hur många turer går det från Kusevac till Darda?

Bussar från Kusevac till Darda avgår 16 gånger om dagen.

Användbara tips för den som reser mellan Kusevac och Darda

buss är det enda alternativet vi erbjuder för den här rutten, men dessa enkla tips och rekommendationer hjälper dig att få ut det mesta av din upplevelse.

Bussar

Saker att komma ihåg innan du köper bussbiljett:

  • Se om möjligt till att välja bussar i en högre klass för en mer komfortabel resa. Dessa bussar har ofta luftkonditionering, mjuka och fällbara säten, Wi-Fi, toaletter, etc.
  • Precis som med flygbiljetter är det bättre att boka bussresan i förväg så att du får en bra plats.
  • Kom ihåg att förseningar förekommer när du bokar bussen. Det lönar sig ändå att ta sig till busstationen åtminstone 15 minuter innan planerad avgång.

Tar många resenärer buss från Kusevac till Darda?

Fram tills nu har 515 bokats med buss från Kusevac till Darda genom vår tjänst. Du kan se omdömena ovan.

Transport från Kusevac till Darda

  • Bussar
    $ 6.83
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Flyg är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Kusevac till Darda

Billigaste Transport7 US$
Snabbaste Transport36m
Tidigaste Avgång5:50 AM
Senaste Avgången8:29 PM
Avgångar per dag16
Avstånd30 kilometer
TransportföretagAutotrans by Arriva