Cucuta till Nobsa

Cucuta till Nobsa

Cucuta
Nobsa
mån 28 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Hur tar man sig från Cucuta till Nobsa?

När du vill åka från Cucuta till Nobsa, är dina valmöjligheter begränsade. Vi erbjuder endast ett alternativ för den här rutten: - Buss

Hur långt är det från Cucuta till Nobsa?

Landvägen är sträckan mellan Cucuta och Nobsa, 327 mil (525 km). Avståndet fågelvägen är 327 mil (525 km).

Hur lång tid tar det att ta sig från Cucuta till Nobsa?

Restiden från Cucuta till Nobsa är i genomsnitt 11 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Cucuta till Nobsa?

För att ta sig från Cucuta till Nobsa får man räkna med att betala runt USD 24.85 för biljetten.

Hur många turer går det från Cucuta till Nobsa?

Bussar från Cucuta till Nobsa avgår 22 gånger om dagen.

Användbara tips för den som reser mellan Cucuta och Nobsa

buss är det enda alternativet vi erbjuder för den här rutten, men dessa enkla tips och rekommendationer hjälper dig att få ut det mesta av din upplevelse.

Bussar

Saker att komma ihåg innan du köper bussbiljett:

  • Se om möjligt till att välja bussar i en högre klass för en mer komfortabel resa. Dessa bussar har ofta luftkonditionering, mjuka och fällbara säten, Wi-Fi, toaletter, etc.
  • Precis som med flygbiljetter är det bättre att boka bussresan i förväg så att du får en bra plats.
  • Kom ihåg att förseningar förekommer när du bokar bussen. Det lönar sig ändå att ta sig till busstationen åtminstone 15 minuter innan planerad avgång.

Tar många resenärer buss från Cucuta till Nobsa?

Fram tills nu har 508 bokats med buss från Cucuta till Nobsa genom vår tjänst. Du kan se omdömena ovan.

Transport från Cucuta till Nobsa

  • Bussar
    $ 24.85
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Flyg är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Cucuta till Nobsa

Billigaste Transport25 US$
Snabbaste Transport10t. 30m
Tidigaste Avgång6:00 AM
Senaste Avgången8:00 PM
Avgångar per dag22
Avstånd525 kilometer
TransportföretagConcorde, Cooperativa de Transportadores Cotrans