Z Vinh Long do Saigon

Z Vinh Long do Saigon

Vinh Long
Saigon
niedz., 25 paź
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Jak dostać się z Vinh Long do Saigon?

Jeśli chcesz dostać się z Vinh Long do Saigon, możliwości są ograniczone. Na tej trasie oferujemy tylko jedną opcję:

  • Autobus

Jak daleko jest Vinh Long od Saigon?

Odległość lądowa z Vinh Long do Saigon wynosi 84 mil (134 km).
Lot odbywa się na odległość 84 mil (134 km).

Jak długo trwa podróż z Vinh Long do Saigon?

Podróż z Vinh Long do Saigon trwa około 3 godz.

Ile kosztuje przejazd z Vinh Long do Saigon?

Dostanie się z Vinh Long do Saigon, to wydatek rzędu około USD 10.44 za bilet.

Ile kursów dziennie odbywa się z Vinh Long do Saigon?

Autobusy z Vinh Long do Saigon kursują 1 razy dziennie.

Przydatne wskazówki dotyczące podróży z Vinh Long do Saigon

Chociaż autobus to jedyna opcja, jaką oferujemy na tej trasie, te proste wskazówki i zalecenia pomogą poprawić wrażenia z podróży.

Autobusy

O czym należy pamiętać przed zakupem biletu na podróż autobusem:

  • Jeśli to możliwe, korzystaj z autobusów wyższej klasy, aby podróż była bardziej komfortowa. Takie autobusy często mają system klimatyzacji, miękkie rozkładane siedzenia, Wi-Fi, WC itp.
  • Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych, autobusy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dobre miejsce.
  • Rezerwując swój bilet na autobus pamiętaj, że zdarzają się opóźnienia. Mimo to nadal zaleca się, aby dotrzeć na dworzec autobusowy co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Czy wielu podróżnych korzysta z autobus z Vinh Long do Saigon?

Do tej pory zarezerwowano 581 bilety autobus z Vinh Long do Saigon za pośrednictwem naszego serwisu. Możesz sprawdzić recenzje powyżej.

Transport z Vinh Long do Saigon

  • Autobusy
    $ 10.44
  • Pociągi jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Loty jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Vinh Long do Saigon

Najtańszy środek transportu11 USD
Najszybszy środek transportu2godz. i 40m
Najwcześniejsza podróż10:20 PM
Ostatnia podróż10:20 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia1
Odległość134 km
Firmy transportowe