Z Wan Turcja do Amasya

Z Wan Turcja do Amasya

Wan Turcja
Amasya
czw., 24 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Wan Turcja – Amasya: rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
07:30
22:30
35,88 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
08:30
23:30
35,88 USD
Bus
Yesil Ercis Seyahat
Standard 2X1
09:00
01:00
30,76 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
09:30
00:30
35,88 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
10:00
01:00
35,88 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
11:00
02:00
35,88 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
11:30
02:30
35,88 USD
Bus
Vanyolu Seyahat
Standard 2X1
13:29
07:29
35,88 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
14:00
05:00
35,88 USD
Bus
Oz Ercis
Standard 2X1
14:30
05:30
36,91 USD
Bus
Metro Turizm
Standard 2X2
15:00
07:00
35,68 USD
Bus
Vanyolu Seyahat
Standard 2X1
15:30
09:30
34,86 USD
Bus
Vanyolu Seyahat
Standard 2X2
16:30
10:30
51,26 USD
Bus
Metro Turizm
Standard 2X2
17:00
10:00
34,86 USD
Bus
Vangolu Turizm
Standard 2X1
17:30
08:30
35,88 USD
Bus
Tokat Yildizi
Standard 2X2
18:00
15:00
34,86 USD
Bus
Vanyolu Seyahat
Standard 2X2
19:00
13:00
51,26 USD
Bus
Vanyolu Seyahat
Standard 2X1
20:00
14:00
35,88 USD

Jak dostać się z Wan Turcja do Amasya?

Jeśli chcesz dostać się z Wan Turcja do Amasya, możliwości są ograniczone. Na tej trasie oferujemy tylko jedną opcję:

  • Autobus

Jak daleko jest Wan Turcja od Amasya?

Odległość lądowa z Wan Turcja do Amasya wynosi 529 mil (850 km).
Lot odbywa się na odległość 529 mil (850 km).

Jak długo trwa podróż z Wan Turcja do Amasya?

Podróż z Wan Turcja do Amasya trwa około 19 godz.

Ile kosztuje przejazd z Wan Turcja do Amasya?

Dostanie się z Wan Turcja do Amasya, to wydatek rzędu około USD 28.30 za bilet.

Ile kursów dziennie odbywa się z Wan Turcja do Amasya?

Autobusy z Wan Turcja do Amasya kursują 10 razy dziennie.

Przydatne wskazówki dotyczące podróży z Wan Turcja do Amasya

Chociaż autobus to jedyna opcja, jaką oferujemy na tej trasie, te proste wskazówki i zalecenia pomogą poprawić wrażenia z podróży.

Autobusy

O czym należy pamiętać przed zakupem biletu na podróż autobusem:

  • Jeśli to możliwe, korzystaj z autobusów wyższej klasy, aby podróż była bardziej komfortowa. Takie autobusy często mają system klimatyzacji, miękkie rozkładane siedzenia, Wi-Fi, WC itp.
  • Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych, autobusy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dobre miejsce.
  • Rezerwując swój bilet na autobus pamiętaj, że zdarzają się opóźnienia. Mimo to nadal zaleca się, aby dotrzeć na dworzec autobusowy co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Czy wielu podróżnych korzysta z autobus z Wan Turcja do Amasya?

Do tej pory zarezerwowano 540 bilety autobus z Wan Turcja do Amasya za pośrednictwem naszego serwisu. Możesz sprawdzić recenzje powyżej.

Transport z Wan Turcja do Amasya

  • Autobusy
    $ 28.30
  • Pociągi jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Loty jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Wan Turcja do Amasya

Najtańszy środek transportu29 USD
Najszybszy środek transportu17godz.
Najwcześniejsza podróż7:30 AM
Ostatnia podróż6:00 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia10
Odległość850 km
Firmy transportoweOzlem Van Turizm, Tokat Yildizi, Van Kalesi Turizm, Vangolu Turizm, Vanyolu Seyahat