Z Da Nang do Pakse

Z Da Nang do Pakse

Da Nang
Pakse
niedz., 27 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Da Nang – Pakse: rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Taxi
Mango Travel
SUV 4pax
Any time
+14h
577,10 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
07:45
13:35
257,20 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
08:05
13:35
277,68 USD
Flight
Bamboo Airways
Economy
08:25
13:35
233,30 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
08:55
13:35
287,71 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
18:40
13:35
267,62 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
19:30
13:35
306,30 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
20:40
13:35
287,66 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
21:25
13:35
271,37 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
22:00
13:35
262,61 USD
Flight
Bamboo Airways
Economy
22:50
13:35
238,43 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
23:10
13:35
322,75 USD
Flight
Vietnam Airlines
Economy
23:30
13:35
320,79 USD

Jak dostać się z Da Nang do Pakse

Gdy chcesz się dostać z Da Nang do Pakse, masz kilka możliwości do wyboru. Podróżowanie między tymi miejscami jest możliwe różnymi środkami transportu:

  • Lot
  • Taksówka

Jeśli szukasz sposobu na szybką podróż, zalecamy skorzystanie z Taksówka. Jeśli jednak wolisz wolniejszą i tańszą opcję podróży, możesz zarezerwować bilet Lot.

Koszt podróży będzie zależny od środka transportu, który wybierzesz by odbyć swoją eskapadę. Bilet Taksówka jest najdroższą opcją – kosztuje około USD 793.51. Jeśli chcesz zaoszczędzić na transporcie, lepiej wziąć taksówka, ponieważ Mango Travel zapłacisz za niego już od USD 793.51.

Jaka jest odległość pomiędzy Da Nang a Pakse?

Jeśli podróżujesz lądem, ważne jest, aby znać odległość pomiędzy Da Nang a Pakse. Twoja droga do przebycia to łącznie 436 miles (700 km). Odległość jaką musisz pokonać samolotem równa jest 436 miles (700 km).

Jak długo trwa podróż z Da Nang do Pakse?

Czas podróży z Da Nang do Pakse może się różnić w zależności od wybranego środka transportu. Biorąc wszystko pod uwagę, cała podróż powinna zająć od 14 do 21 godz..

Ile kosztuje podróż z Da Nang do Pakse?

Koszt podróży z Da Nang do Pakse będzie różnić się w zależności od tego, jaki środek transportu wybierzesz. Najtańszy przewoźnik to Mango Travel: podróżując taksówka spodziewaj się, że za bilet zapłacisz tylko USD 793.51.

Jeśli jednak szukasz bardziej ekskluzywnego sposobu podróży. Najdroższym wariantem jest wybór Taksówka - bilet w jedną stronę Taksówka może kosztować około USD 793.51.

Oto wykres średnich cen biletów i dostępnych opcji transportu z Da Nang do Pakse:

  • Cena za lot: USD 289.75. Z Da Nang do Pakse od 17:25 Da Nang Airport do 17:25 Da Nang Airport

Możesz też zamówić taksówkę - szacunkowy koszt przejazdu wynosi od USD 793.51 do USD 793.51.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Da Nang a Pakse?

W zależności od wybranego środka transportu liczba codziennych kursów jest różna.

  • Taksówki to również dobra opcja do rozważenia na tej trasie. Zarezerwuj taksówkę, która zabierze Cię z Da Nang do Pakse o dowolnej porze dnia.

Jaki środek transportu będzie najlepszy? ##Taksówka

Złapanie taksówki to najłatwiejszy sposób na dostanie się z Da Nang do Pakse. Pozwala dostosować podróż do indywidualnych potrzeb, zaplanować objazdy i zobaczyć wszystkie miejsca, które chcesz. Możesz wybrać rodzaj i wielkość swojego samochodu, aby było Ci tak wygodnie, jak tylko chcesz.

W zależności od trasy może to kosztować około USD 793.51.

O czym warto pamiętać: Warto śledzić trasę w Mapach Google lub na nawigacji GPS.

Najpopularniejszy środek transportu z Da Nang do Pakse

Jak wybrać najwygodniejszy sposób podróżowania z Da Nang do Pakse? Aby ułatwić Ci wybór środka transportu, poprosiliśmy 1000 użytkowników o określenie preferencji dotyczących tej trasy. Oto wyniki ankiety:

  • 100% wybrano lot

Transport z Da Nang do Pakse

Co musisz wiedzieć o podróży z Da Nang do Pakse

Najtańszy środek transportu290 USD
Najszybszy środek transportu14godz.
Najwcześniejsza podróż5:25 PM
Ostatnia podróż5:25 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia1
Odległość700 km
Firmy transportoweLao Airlines, Mango Travel