Z Český Krumlov do Brno

Z Český Krumlov do Brno

Český Krumlov
Brno
pt., 23 paź
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Český Krumlov – Brno: rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Taxi
Daytrip private transfer with English speaking driver
Standard 3pax
Any time
+2h 55m
232,53 USD
Bus
RegioJet
Standard
05:00
12:00
22,80 USD
Bus
RegioJet
Standard
06:00
12:55
21,14 USD
Bus
RegioJet
Standard
07:00
13:30
23,40 USD
Bus
RegioJet
Standard
08:00
15:55
24,26 USD
Bus
RegioJet
Standard
10:00
16:55
18,87 USD
Bus
RegioJet
Standard
12:00
18:46
34,08 USD
Train
RegioJet
Relax
13:00
19:46
25,67 USD
Bus
RegioJet
Standard
14:00
20:30
23,40 USD
Bus
RegioJet
Standard
15:00
21:55
18,87 USD
Bus
RegioJet
Standard
16:00
22:55
18,87 USD
Bus
RegioJet
Standard
17:00
23:22
22,53 USD
Train
RegioJet
Miejsce siedzące standard
18:00
04:00
32,35 USD
Bus
RegioJet
Standard
19:00
01:30
23,40 USD

Jak dostać się z Český Krumlov do Brno

Gdy chcesz się dostać z Český Krumlov do Brno, masz kilka możliwości do wyboru. Podróżowanie między tymi miejscami jest możliwe różnymi środkami transportu:

  • Autobus
  • Pociąg
  • Taksówka

Jeśli szukasz sposobu na szybką podróż, zalecamy skorzystanie z Taksówka. Jeśli jednak wolisz wolniejszą i tańszą opcję podróży, możesz zarezerwować bilet Autobus+pociąg.

Koszt podróży będzie zależny od środka transportu, który wybierzesz by odbyć swoją eskapadę. Bilet Taksówka jest najdroższą opcją – kosztuje około USD 407.06. Jeśli chcesz zaoszczędzić na transporcie, lepiej wziąć autobus, ponieważ FlixBus zapłacisz za niego już od USD 18.61.

Jaka jest odległość pomiędzy Český Krumlov a Brno?

Jeśli podróżujesz lądem, ważne jest, aby znać odległość pomiędzy Český Krumlov a Brno. Twoja droga do przebycia to łącznie 96 miles (153 km). Odległość jaką musisz pokonać samolotem równa jest 96 miles (153 km).

Jak długo trwa podróż z Český Krumlov do Brno?

Czas podróży z Český Krumlov do Brno może się różnić w zależności od wybranego środka transportu. Biorąc wszystko pod uwagę, cała podróż powinna zająć od 4 do 11 godz..

Ile kosztuje podróż z Český Krumlov do Brno?

Koszt podróży z Český Krumlov do Brno będzie różnić się w zależności od tego, jaki środek transportu wybierzesz. Najtańszy przewoźnik to FlixBus: podróżując autobus spodziewaj się, że za bilet zapłacisz tylko USD 18.61.

Jeśli jednak szukasz bardziej ekskluzywnego sposobu podróży. Najdroższym wariantem jest wybór Taksówka - bilet w jedną stronę Taksówka może kosztować około USD 407.06.

Oto wykres średnich cen biletów i dostępnych opcji transportu z Český Krumlov do Brno:

  • Bilety na autobus - od USD 18.63 do USD 18.63;
  • Cena za Autobus+Pociąg: USD 30.88. Z Český Krumlov do Brno od 10:00 Cesky Krumlov Bus Station do 10:00 Cesky Krumlov Bus Station

Możesz też zamówić taksówkę - szacunkowy koszt przejazdu wynosi od USD 280.32 do USD 407.07.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Český Krumlov a Brno?

W zależności od wybranego środka transportu liczba codziennych kursów jest różna.

  • Autobusy rozpoczynają kursowanie na tej trasie od 13:25 – możesz też wsiąść do autobusu nawet o 13:25. Codziennie dostępne są 1 przejazdy autobusowe.
  • Taksówki to również dobra opcja do rozważenia na tej trasie. Zarezerwuj taksówkę, która zabierze Cię z Český Krumlov do Brno o dowolnej porze dnia.

Jaki środek transportu będzie najlepszy? ##Autobusy

Podróż autobusem z Český Krumlov do Brno jest tańsza niż samolotem. Dość często autobus dalekobieżny jest najtańszym sposobem transportu. Autobusy zwykle zatrzymują się po drodze na toaletę i/lub lunch.

O czym warto pamiętać, zanim zdecydujesz się na przejazd autobusem:

  • Jeśli to możliwe, wybieraj autobusy wyższej klasy, aby podróż była bardziej komfortowa. Takie autobusy często mają klimatyzację, miękkie rozkładane siedzenia, Wi-Fi, WC i podobne rozwiązania.
  • Podobnie jak w przypadku biletów lotniczych, autobusy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dobre miejsce.
  • Rezerwując autobus, pamiętaj, że możliwe są opóźnienia. Mimo to nadal warto dotrzeć na dworzec autobusowy co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Taksówka

Złapanie taksówki to najłatwiejszy sposób na dostanie się z Český Krumlov do Brno. Pozwala dostosować podróż do indywidualnych potrzeb, zaplanować objazdy i zobaczyć wszystkie miejsca, które chcesz. Możesz wybrać rodzaj i wielkość swojego samochodu, aby było Ci tak wygodnie, jak tylko chcesz.

W zależności od trasy może to kosztować około USD 280.32.

O czym warto pamiętać: Warto śledzić trasę w Mapach Google lub na nawigacji GPS.

Najpopularniejszy środek transportu z Český Krumlov do Brno

Jak wybrać najwygodniejszy sposób podróżowania z Český Krumlov do Brno? Aby ułatwić Ci wybór środka transportu, poprosiliśmy 1000 użytkowników o określenie preferencji dotyczących tej trasy. Oto wyniki ankiety:

  • 100% zdecydowano się na podróż autobusem.

Transport z Český Krumlov do Brno

Co musisz wiedzieć o podróży z Český Krumlov do Brno

Najtańszy środek transportu19 USD
Najszybszy środek transportu3godz. i 3m
Najwcześniejsza podróż10:00 AM
Ostatnia podróż1:25 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia4
Odległość153 km
Firmy transportoweRegioJet, RegioJet