Ipatinga konumundan Belo Horizonte Merkez konumuna

Ipatinga konumundan Belo Horizonte Merkez konumuna

Ipatinga
Belo Horizonte Merkez
26 Eyl Cmt
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

'dan Belo Horizonte Merkez'ye Tarife

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Presidente
Standart
00:20
04:20
$25,06
Bus
Presidente
Standart
00:45
05:05
$26,58
Bus
Presidente
Standart
01:49
06:19
$26,58
Bus
Presidente
Standart
02:14
06:19
$25,06
Bus
Presidente
Standart
06:00
10:20
$26,58
Bus
Presidente
Standart
07:00
11:20
$26,58
Bus
Presidente
Standart
07:20
11:20
$25,06
Bus
Presidente
Standart
08:30
13:00
$26,58
Bus
Presidente
Standart
08:55
13:00
$25,06
Bus
Presidente
Standart
10:30
15:00
$26,58
Bus
Presidente
Standart
10:55
15:00
$25,06
Bus
Presidente
Standart
12:00
16:25
$26,58
Bus
Presidente
Standart
12:25
16:25
$25,06
Bus
Presidente
Standart
13:30
17:50
$26,58
Bus
Presidente
Standart
13:50
17:50
$25,06
Bus
Presidente
Standart
14:20
18:50
$26,58
Bus
Presidente
Standart
14:45
18:50
$25,06
Bus
Presidente
Standart
15:30
19:50
$26,58
Bus
Presidente
Standart
15:50
19:50
$25,06
Bus
Presidente
Standart
17:00
21:20
$26,58

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine nasıl gidilir?

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine gitmek istediğinizde seçenekleriniz sınırlıdır. Bu rota için sunduğumuz tek bir seçenek var:

  • Otobüs

Ipatinga ile Belo Horizonte Merkez arasındaki mesafe ne kadar?

Ipatinga ile Belo Horizonte Merkez arasındaki karayolu mesafesi 127 mildir (203 km).
Uçuş mesafesi 98 mildir (157 km).

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine gitmek ne kadar sürer?

Ipatinga ile Belo Horizonte Merkez arasındaki seyahat süresi yaklaşık 5 saat sürer.

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine gitmek için biletiniz için yaklaşık USD 18.48 ödemeye hazırlanın.

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine günde kaç sefer var?

Ipatinga konumundan Belo Horizonte konumuna günde 2 kez otobüs seferi

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine seyahat için faydalı ipuçları

Bu rota için sunduğumuz tek seçenek otobüs olsa da, bu basit ipuçları ve tavsiyeler seyahat deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Otobüsler

Otobüs biletinizi almadan önce hatırlamanız gerekenler:

  • Daha konforlu bir seyahat deneyimi için mümkünse daha üst sınıf otobüsleri tercih ettiğinizden emin olun. Bu tür otobüslerde genellikle bir klima sistemi, yumuşak yatar koltuklar, Wi-Fi, banyolar vb. bulunur.
  • Uçak biletlerinde olduğu gibi, iyi bir koltuk bulabilmeniz için otobüslerin önceden rezerve edilmesi daha iyidir.
  • Otobüs rezervasyonu yaparken gecikmelerin olabileceğini unutmayın. Yine de planlanan kalkış saatinden en az 15 dakika önce otogara gitmekte fayda var.

Ipatinga şehrinden Belo Horizonte Merkez şehrine otobüs kullanan çok yolcu var mı?

Şimdiye kadar 539, hizmetimiz aracılığıyla Ipatinga konumundan Belo Horizonte Merkez konumuna otobüs bileti rezervasyonu yaptı. Yukarıdaki incelemelere göz atabilirsiniz.

Ipatinga konumundan Belo Horizonte Merkez konumuna ulaşım

  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Uçuşlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil