Athene naar Genève

Athene naar Genève

Athene
Genève
za 15 aug
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Athene naar Genève

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Flight
Air France
Economy
03:25
10:40
US$ 430,36
Flight
Turkish Airlines
Economy
03:55
10:30
US$ 629,95
Flight
Lufthansa
Economy
06:00
21:25
US$ 671,27
Flight
Aegean Airlines
Economy
06:30
09:20
US$ 227,01
Flight
SWISS International Airlines
Economy
06:55
14:55
US$ 540,51
Flight
Brussels Airlines
Economy
08:00
17:15
US$ 414,81
Flight
Turkish Airlines
Economy
08:20
10:30
US$ 502,17
Flight
Pegasus Airlines
Economy
10:25
17:20
US$ 158,42
Flight
EasyJet Switzerland
Economy
10:45
13:45
US$ 121,83
Flight
Brussels Airlines
Economy
11:05
11:35
US$ 545,10
Flight
Lufthansa
Economy
11:40
18:45
US$ 680,43
Flight
Lufthansa
Economy
12:35
17:25
US$ 544,30
Flight
British Airways
Economy
12:55
00:10
US$ 1.027,05
Flight
Alitalia
Economy
13:20
19:05
US$ 329,32
Flight
British Airways
Economy
13:45
00:10
US$ 919,81
Flight
Lufthansa
Economy
14:05
23:25
US$ 535,82
Flight
Lufthansa
Economy
14:30
21:25
US$ 864,08
Flight
Air France
Economy
15:10
20:50
US$ 688,59
Flight
Brussels Airlines
Economy
15:40
22:55
US$ 491,31
Flight
Aegean
Economy
16:05
18:55
US$ 252,74

Hoe te reizen van Athene naar Genève?

Uw keuzes zijn beperkt als u wilt reizen van Athene naar Genève. Er is maar een optie die wij aanbieden voor deze route:

  • Vlucht

Hoe ver is Athene van Genève?

De rijafstand van Athene naar Genève is 1504 mijl (2419 km).
De vliegafstand is 1341 mijl (2157 km).

Hoe lang duur het om van Athene naar Genève te reizen?

De reistijd is ongeveer 25 uur om van Athene naar Genève te reizen.

Hoeveel kost het om te reizen van Athene naar Genève?

Om van Athene naar Genève te reizen zult u ongeveer USD 183.63 voor uw ticket moeten betalen.

Hoeveel ritten zijn er per dag van Athene naar Genève?

  • 3 met vlucht van Athene naar Genève vertrekkende van 12:40 Athens Airport GR tot 18:15 Athens Airport GR

Handige tips om te reizen van Athene naar Genève

Hoewel we alleen vlucht aanbieden voor deze route, kunnen deze eenvoudige hints en aanbevelingen helpen om uw reiservaring te verbeteren.

Nemen veel reizigers vlucht om te reizen van Athene naar Genève?

Tot nu toe, werden 507 tickets gekocht voor vlucht tickets van Athene naar Genève via onze service. U kunt hierboven ook beoordelingen bekijken.

Vervoer van Athene naar Genève

  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar