22 sep 2026
Enkel

Pattana Tour

4.1
17 recensies van klanten
  • Reviews

Over Pattana Tour

Hoewel sommige reizigers sceptisch staan tegenover busjes, maken een ruime keuze aan bestemmingen en concurrerende prijzen busjes tot een van de populairste vervoermiddelen. Busjes zijn altijd flexibeler dan grote bussen. Als er plotseling vraag ontstaat naar ritten naar nieuwe bestemmingen, zijn bedrijven met busjes vaak de eersten die hun diensten aanbieden. Het is immers gemakkelijker om een nieuwe route te lanceren als je een voertuig exploiteert met een capaciteit van 10 tot 15 personen, nietwaar?

Pattana Tour biedt reizen per busje aan die eenvoudig online kunnen worden gereserveerd. Kijk bij hen als je op zoek bent naar mogelijkheden om met een busje te reizen.

Wat zijn de belangrijkste stations van Pattana Tour?

De busjes van Pattana Tour rijden van en naar de volgende terminals:

  • McDonald's in Ao Nang
  • Mae Haad Koh Tao
  • Nammao Beach Travel and Tour Ao Nam Mao
  • Kong Ka Pier
  • Pattana tour Travel And transport
  • Laem Thuat

Wat zijn de minibusklassen en prijzen van Pattana Tour?

Het is normaal gesproken niet mogelijk om een ticketklasse te kiezen als je met een busje reist. Toch kun je bij de vervoerder navragen welk type busje op jouw route rijdt. Sommige busjes bieden plaats aan slechts 9 tot 10 passagiers, andere aan maximaal 15 passagiers. In het eerste geval heb je meer beenruimte, bredere stoelen en een comfortabelere rit. In het tweede geval heb je minder ruimte voor je benen, ellebogen en bagage. Lees beoordelingen over Pattana Tour om er zeker van te zijn dat de dienstverlening aan je verwachtingen voldoet.

Voor en nadelen van reizen per busje

De voordelen van reizen per busje

  • Busjes komen vaak op bestemmingen waar geen bus of trein komt. Dit omvat secundaire steden en kleinere dorpen.
  • In de meeste gevallen zijn busjes de snelste manier om relatief korte afstanden over land af te leggen, simpelweg omdat ze kleiner zijn dan bussen.
  • Met busjes kun je uitstappen op een gunstiger punt onderweg en niet noodzakelijkerwijs bij de terminal. Dat kan je in sommige gevallen veel tijd en geld besparen.

Nadelen van reizen per busje

  • Sommige busjes kunnen behoorlijk krap zijn en bieden weinig ruimte voor bagage. Eigenlijk geldt dat voor bijna alle busjes. Als je meer dan één tas, koffer of rugzak hebt, kan het een goed idee zijn om een extra zitplaats voor je bagage te kopen. Helaas betaal je dan wel dubbel voor je reis.
  • Het is de moeite waard om te controleren of je busje volgens een vaste dienstregeling rijdt of pas vertrekt wanneer het vol is. In dat laatste geval kun je soms lang moeten wachten, omdat het op bepaalde routes behoorlijk wat tijd kan kosten voordat alle plaatsen bezet zijn.
  • Je moet weten dat chauffeurs berucht zijn om hun snelle rijstijl. Zelfs de meest gerenommeerde bedrijven slagen er soms niet in ervoor te zorgen dat chauffeurs zich aan de snelheidslimieten houden. Ook als de chauffeur er niet op aandringt, moet je altijd je veiligheidsgordel dragen.
  • Als je gemakkelijk wagenziek wordt en je reis kronkelige wegen bevat, is de kans groter dat je last krijgt van wagenziekte in een busje dan in een gewone bus. Neem voor de zekerheid ongeveer een half uur voor vertrek een middel tegen wagenziekte in.
Lees meer

Pattana Tour Bedrijfsbeoordelingen

4.1
17 recensies van klanten
5
47%
4
24%
3
18%
2
12%
1
0%
J
4
Busje Van + Speedboat, Pattana Tour, 6 mei 2026
Everything was on time and worked out. The driver was at times on his phone not looking at the road. But, we got there in one piece.
Y
5
Busje Busje, Pattana Tour, 23 apr 2026
I used the services of a minibus on the Krabi-Suratthani route. I bought a ticket blindly on the internet. There were no reviews for this service. I didn't know exactly where to get on the bus, and the only way to contact the agency was through their hotline. However, the bus arrived at the time, albeit with a 15-20 minute delay, and the driver approached us. We spent some time picking up other passengers in the city, and then we quickly and safely reached our destination.
L
3
Busje Van + Ferry, Pattana Tour, 15 mrt 2026
The drive from Surat Thani to Krabi was really nice. There was a 1 hour wait at Krabi bus station and then a bunch of us got stuffed into a small van, all the walkway was filled up with the luggage so it was a bit uncomfortable and the driver was going very fast but not too bad overall. Got here safely and on time
5
Busje Van + Speedboat, Pattana Tour, 29 jul 2026
แอดมินให้คำปรึกษาดีมาก สะดวก รวดเร็ว คนขับพูดจาดี ตรงต่อเวลา
L
2
Busje Van + Ferry, Pattana Tour, 30 mrt 2026
statt der angegebenen stunden dauer von 6:30/7h haben wir fast 9 stunden gebraucht. der Fahrer der uns abgeholt hat war gut und das Fahrzeug sauber klimatisiert und recht schnell als wir dann endlich mal mit verspätung los gefahren sind und über eine stunde lang andere menschen abgeholt haben. bei der fähre angekommen war es etwas verwirrend wir wussten nicht wohin mit uns. Die fähre war unglaublich dreckig und auch hier hatten wir verpsätubg weil wir ca eine dreiviertelstunde einfach vor dem hafen in koh phangan staden und sich nichts getan hat. in der fähre war es trotz dreck in dem klimatisierten raum recht angenehm da man dort verstellbare sitze hatte und man fast schon liegen konnte.
P
5
Busje Van + Speedboat, Pattana Tour, 29 jul 2026
L
5
Busje Van + Speedboat, Pattana Tour, 17 jun 2026
N
4
Busje Night Boat+Van, Pattana Tour, 21 mei 2026
P
4
Busje Van + Bus, Pattana Tour, 8 mei 2026
G
5
Busje Van + Night Boat, Pattana Tour, 30 apr 2026
P
3
Busje Van + Ferry, Pattana Tour, 28 apr 2026
I
4
Busje Busje, Pattana Tour, 14 apr 2026
M
2
Busje Van + Bus, Pattana Tour, 1 apr 2026
5
Busje Busje, Pattana Tour, 20 feb 2026
F
3
Busje Van + Bus, Pattana Tour, 10 feb 2026
F
5
Busje Van + Speedboat, Pattana Tour, 18 jul 2026
M
5
Busje Van + Ferry, Pattana Tour, 22 mrt 2026