Teksi dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills

Teksi dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills

Lapangan Terbang Danang
Ba Na Hills
Jum, 14 Ogo
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Ulasan Destinasi Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills

MS
Mitesh S
Even though we arrived a tad later due to the flight. The driver was ready with our name card. Really good no issues.
Dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills, teksi Van 10 orang, Nhat Uyen Travel, 28 Jul 2026
EK
Ellen K
Everything was organized as planned and executed as planned Easy Streamline booking and confirmation
Dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills, teksi Van 9 orang, Saigon DMC (Công Ty TNHH Saigon Dmc), 21 Apr 2026
ES
Eduardo S
Very polite and professional driver, kind and helpful. Right on time (even before the hour) and quick and nice driving
Dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills, teksi Comfort 3 orang, OUROS Travel (Ouros Travel), 30 Sep 2025
SN
Saffron N
I had an amazing driver, who told me everything I need to know about Da Nang and Hoi An. He was friendly and so helpful. The car was comfortable. Overall, a great trip.
Dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills, teksi Comfort 3 orang, OUROS Travel (Ouros Travel), 8 Dis 2024
4.8
23 ulasan pelanggan
5
87%
4
9%
3
4%
2
0%
1
0%

Cara untuk pergi dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, dengan Teksi

Menaiki teksi untuk pergi dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, merupakan cara yang pantas dan mudah untuk mengembara. Dengan Grab, Uber dan perkhidmatan kereta tumpang lain yang kian popular, menaiki teksi tampak seperti tidak perlu. Tetapi, bukan semua negara mempunyai perkhidmatan Uber atau Grab dan jika ada, perkhidmatan tersebut selalunya terhad kepada bandar besar.

Menaiki teksi sebaik sahaja anda tiba di lapangan terbang merupakan cara terbaik dan termudah untuk pergi ke hotel anda atau destinasi lain. Jumlah penumpang yang ramai yang tiba serentak mungkin menyukarkan anda untuk mendapatkan teksi, Grab atau Uber pada waktu tersebut. Sesetengah lapangan terbang tidak menyediakan perkhidmatan Wi-Fi percuma, jadi menempah perkhidmatan Grab atau Uber mungkin tidak dapat dilakukan. Terdapat pondok teksi di sesetengah lapangan terbang, tetapi ketersediaannya atau harga yang berpatutan tidak dapat dijamin.

Semak senarai syarikat teksi kami bagi tempahan dalam talian untuk perjalanan dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, .

Berapa jauhkah jarak dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, ?

Apabila mengembara dengan teksi, jarak dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, boleh menjadi sangat berbeza, bergantung pada laluan yang dipilih. Selalunya, pemandu teksi ialah orang tempatan yang tahu jalan dalam atau jalan pintas yang boleh mengatasi Google Maps. Jalan yang dilalui oleh pemandu teksi berkemahiran boleh menjadi lebih jauh tetapi dapat melepasi kesesakan, pembinaan jalan raya dan halangan lain. Tahap pemanduan peribadi sebegini biasanya akan menghasilkan masa perjalanan terpantas dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, .

Berapa lamakah untuk pergi dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, dengan Teksi?

Ketika mengembara dengan teksi, masa perjalanan dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, amat bergantung pada keadaan trafik. Teksi menyediakan cara terbaik dan terpantas untuk bergerak dalam bandar kerana bas bandar mengikut laluan tetap, manakala teksi boleh mengambil anda di mana-mana titik ambil penumpang dan membawa anda ke mana-mana tempat turunkan penumpang selagi mana terdapat jalan darat ke sana.

Kemahiran pemandu juga menjadi faktor yang menentukan tempoh perjalanan anda. Pemandu tempatan dan veteran mungkin mengenali kawasan tersebut dengan sangat baik. Hal ini memberikan mereka kelebihan untuk menggunakan jalan dalam dan jalan pintas yang mungkin lebih berkesan daripada laluan yang dicadangkan oleh Google Maps.

Berapakah kos untuk pergi dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, dengan Teksi?

Bagi perjalanan dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, dengan teksi, terdapat sama ada tambang tetap atau tambang meter.

Tambang yang dikira terlebih dahulu, atau tambang sama rata, boleh menjadi lebih mahal tetapi anda tidak perlu membeli tiket untuk setiap penumpang, tidak seperti bas dan kereta api. Jika kumpulan anda 4 orang dan ke bawah, anda boleh mengambil satu kereta. Tambang dikira mengikut kadar ‘setiap kereta’, bukannya ‘setiap penumpang’.

Ciri ini menjadikan teksi sebagai pilihan murah bagi pengembaraan dalam kumpulan kecil.

Memilih kenderaan lebih besar seperti SUV jika ditawarkan oleh syarikat teksi adalah lebih bagus, kerana harganya cuma lebih mahal sedikit tetapi boleh memuatkan sekurang-kurangnya 6 orang penumpang dan mempunyai ruang yang mencukupi untuk bagasi anda. Ciri ini membuatkannya lebih mesra bajet bagi kumpulan atau keluarga.

Jadual waktu Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills,

Kami bekerjasama dengan pelbagai syarikat teksi dari beratus-ratus lokasi. Pilih mana-mana tarikh dan masa daripada jadual waktu Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, bagi perkhidmatan teksi.

Syarikat yang Dinilai Terbaik untuk Laluan ini

Menaiki teksi mempunyai banyak kelebihan. Kebanyakan syarikat teksi mempunyai banyak kereta dan pemandu yang dikawal oleh pusat panggilan berpusat. Ciri ini menjadikan perkhidmatannya tersedia pada bila-bila masa anda memerlukannya.

Sesetengah syarikat teksi juga boleh menawarkan kenderaan yang lebih besar bagi kumpulan atau pengembara dengan bagasi bersaiz besar.

Boleh dikatakan bahawa kelebihan paling menyenangkan bagi perjalanan dengan teksi ialah anda boleh meminta pemandu untuk berhenti di kedai, pasar raya atau membuat lencongan singkat untuk mengambil beberapa gambar ketika mengembara dari Lapangan Terbang Danang, ke Ba Na Hills, .

Pengangkutan dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills

  • Teksi
    $ 16.21
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang teksi dari Lapangan Terbang Danang ke Ba Na Hills

Teksi Paling MurahUSD 17
Teksi Paling Laju45m
Teksi Paling Awal12:00 AM
Teksi Yang Terkini12:00 AM
Laluan Teksi Harian14
Jarak38 kilometer
Syarikat TeksiDichung, Muine Express, OUROS Travel, Saigon DMC