22 ruj 2026
Jednosmjerno

Golden Coach

4.1
11 recenzija kupaca
  • Reviews

O prijevozniku Golden Coach

Autobusi su najpovoljnije prijevozno sredstvo s velikim brojem terminala diljem zemlje i pogodnim voznim redovima koji će vam pomoći u planiranju putovanja. Autobusi su zgodna opcija i za one koji putuju s malim budžetom i za one koji ne žele napraviti kompromis u pogledu udobnosti. Golden Coach nudi autobusnu uslugu s dostupnom online rezervacijom. Prije nego što rezervirate kartu, pročitajte recenzije drugih putnika kako biste odabrali najbolju opciju.

Apa Stasiun Utama Golden Coach?

Golden Coach prevozi autobusima do i od sljedećih stanica:

  • Singapore
  • Alor Gajah
  • Malacca
  • Sepang
  • Sungai Siput
  • Port Dickson
  • Gopeng
  • Chemor

Berapa Kelas & Harga Bus Golden Coach?

Cijena vašeg putovanja autobusom ovisit će i o odredištu i o klasi vaše karte. Imajte na umu da na određenim rutama nisu dostupne sve klase karata, ali za duža putovanja gotovo uvijek postoji dobar izbor opcija. Odlučite se za autobus za spavanje za najprikladnije putovanje preko noći. Autobusi za spavanje obično su opremljeni ležajevima ili mekim naslonjenim sjedalima, imaju ugrađeni WC, a vaša karta može uključivati ​​i druge pogodnosti kao što su grickalice ili čak ručak. Noćni autobus također je dobra ideja ako želite uštedjeti na hotelskoj sobi. Tijekom dana ekspresna usluga često je najbolja vrijednost za novac, jer ima manje zaustavljanja od autobusa običnog ili standardnog razreda i putuje brže. Na nekim rutama može biti ključno odabrati pravu klasu jer, recimo, autobusu običnog ili drugog razreda može trebati nekih 6 sati da prijeđe udaljenost koju autobus prvog razreda ili ekspres prijeđe za dva sata!

Prednosti i nedostaci putovanja autobusom

Prednosti putovanja autobusom

  • Autobusi se obično mogu pohvaliti najširom mrežom pokrivenih destinacija. Putuju na mjesta do kojih ne možete doći avionom ili čak vlakom
  • Putovanje autobusom je jednostavno – nema potrebe da dolazite na autobusni kolodvor puno unaprijed, a prijava je obično vrlo brza formalnost za razliku od putovanja zrakoplovom
  • Autobusne karte su vrlo povoljne. Da, postoje skupe opcije prve klase ili VIP, ali ako imate ograničena financijska sredstva, autobus je prvo prijevozno sredstvo o kojem morate razmišljati
  • Istodobno, postoje različite klase usluga koje odgovaraju svakom proračunu. Ako tražite višu razinu udobnosti, autobusi će vam je također pružiti.

Nedostaci putovanja autobusom

  • Međugradski autobusni kolodvori mogu se nalaziti izvan centra grada na periferiji. To znači da ćete morati izračunati dodatno vrijeme i novac da biste stigli tamo. Na određenim destinacijama dolazak s autobusnog kolodvora može vas koštati više nego što biste očekivali, jer samo ograničenom broju prijevoznih tvrtki dopušteno je voziti ​​rutu – a cijene mogu biti napuhane.
  • Tijekom vikenda ili vrhunca sezone autobusi koji voze na neka turistička odredišta mogu ponestati u rasporedu i zahtijevaju rezerviranje unaprijed.
  • Iako autobusi ne ovise o vremenskim prilikama kao trajekti, autobusna putovanja također mogu biti odgođena ili otkazana zbog lošeg vremena ili uvjeta na cesti – imajte to na umu ako putujete tijekom određenih godišnjih doba ili na određena odredišta.
Pročitaj više

Golden Coach Recenzije tvrtke

4.1
11 recenzija kupaca
5
45%
4
36%
3
0%
2
18%
1
0%
I
2
Autobus SVIP, Golden Coach, 4. kol 2026.
The driver smoked out the window and the bus had curtains throughout the bus so we couldn’t see anything out the window. But it was nicely cooled at least inside
I
4
Autobus SVIP, Golden Coach, 8. srp 2026.
Hmm.... information in website is not right. Why? BC bus was two hours late in Kuala Lumpur. Ride was ok, no trafics, speed was ok. I think, it is not possible did ride in 5 hours. Ride take 7 hours. Bus was comfortable. We had one stop 30 minutes - if You want You can eat....but, if You have cash. There are food court - only cash. Operator in Singapore was very nice and helpful.
T
4
Autobus Izravna linija, Golden Coach, 5. srp 2026.
Bus was on time and driver was nice. Bus was a bit old and hat no charging or toilet. We were also Not allowed to eat on the Bus and only drink water what was a bit tricky with the kids.
T
2
Autobus SVIP, Golden Coach, 19. tra 2026.
Bus had more than 2 hours delay
G
5
Autobus Izravna linija, Golden Coach, 15. velj 2026.
Plus long que prévu à cause de la circulation Mais bus confortable , possibilité d allonger les sièges Donc parfait
A
4
Autobus Izravna linija, Golden Coach, 10. ruj 2026.
I
5
Autobus Standardna 2X2, Golden Coach, 14. kol 2026.
A
4
Autobus SVIP, Golden Coach, 9. lip 2026.
V
5
Autobus Izravna linija, Golden Coach, 25. svi 2026.
M
5
Autobus Standardno, Golden Coach, 23. tra 2026.
A
5
Autobus Izravna linija, Golden Coach, 21. velj 2026.