22 ruj 2026
Jednosmjerno

Ekspres Mutiara

4.1
113 recenzija kupaca
  • Schedule
  • Reviews

Ekspres Mutiara Raspored i vozni red

Terengganu - Kuala Lumpur
00:15, 09:15, 09:30, 09:40, 10:30, 10:40, 11:00, 11:10, 11:45, 20:00, 21:15, 21:30, 22:00, 22:30, 22:35, 23:00, 23:10, 23:30, 23:40, 23:45
Kuala Lumpur - Terengganu
10:00, 10:15, 20:30, 21:45, 22:00, 22:15
Butterworth - Terengganu
09:45, 21:45, 23:30
Penang - Terengganu
08:15, 09:00, 21:00, 21:15
Terengganu - Mersing
09:00, 10:15, 10:20, 10:30, 11:30, 21:30, 22:15, 22:30, 22:35, 22:40, 23:45
Kedah - Terengganu
08:45, 09:00, 09:15, 10:00, 10:15, 11:00, 21:00, 21:30, 22:00, 22:15, 22:30, 23:00
Ipoh - Terengganu
10:15, 10:30, 22:15, 22:30, 23:30
Perlis - Terengganu
08:00, 08:15, 20:00, 20:30
Putrajaya - Kelantan
09:00, 09:30, 10:00, 17:00, 20:31, 21:00, 22:30
Kuala Lumpur - Kelantan
09:30, 10:00, 10:15, 14:30, 18:00, 20:30, 21:30, 21:45, 22:00, 22:15
Penang - Kelantan
09:00, 21:00, 21:15
Johor Bahru - Kelantan
11:00, 12:00, 12:30, 13:00, 20:30, 20:45, 21:00, 21:15
Kelantan - Ipoh
10:00, 10:30, 10:45, 21:45, 22:00, 22:30, 22:45, 23:00
Kelantan - Perlis
10:00, 10:30, 10:45, 22:00, 22:30, 23:00
Kelantan - Selangor
01:00, 08:15, 09:00, 09:20, 09:30, 13:00, 14:00, 14:30, 18:00, 20:15, 21:00, 21:25, 21:45, 22:00, 22:25
Terengganu - Penang
08:00, 08:15, 08:30, 20:00, 20:15
Terengganu - Johor Bahru
09:00, 10:15, 10:20, 10:30, 10:40, 11:30, 21:30, 22:00, 22:15, 22:30, 22:35, 22:40, 23:45
Mersing - Terengganu
11:30, 13:00, 22:30, 22:45
Johor - Kelantan
10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 13:45, 14:00, 19:30, 19:45, 20:00, 20:30, 22:30
Butterworth - Kelantan
09:45, 21:45, 23:30
Terengganu - Ipoh
08:00, 08:15, 20:00, 20:15
Terengganu - Kelantan
01:15, 10:50, 11:35, 11:50, 12:30, 12:35, 14:30, 15:30, 21:15, 21:30, 23:45, 23:50
Ipoh - Kelantan
10:15, 10:30, 10:45, 22:15, 22:30, 23:30
Terengganu - Kuantan
09:00, 09:30, 10:15, 15:15, 17:30, 22:15, 23:00
Johor - Terengganu
08:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:15, 19:30, 19:45, 20:00, 21:15, 21:30
Terengganu - Butterworth
08:00, 08:15, 20:00, 20:15
Kelantan - Kuala Lumpur
01:00, 09:00, 09:20, 09:30, 09:45, 09:50, 10:00, 10:15, 10:45, 11:00, 13:00, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 18:00, 19:15, 21:00, 21:25, 21:45, 22:00, 22:10, 22:15, 22:25, 22:30, 22:50
Johor - Kuantan
08:30, 10:00, 20:00, 21:30
Selangor - Kelantan
08:00, 08:30, 09:00, 12:30, 13:00, 16:30, 20:00, 20:15, 20:30, 20:35, 20:45, 20:55
Perak - Kelantan
08:30, 09:00, 09:15, 09:30, 09:45, 11:15, 11:30, 20:30, 21:15, 22:45, 23:00, 23:30

O prijevozniku Ekspres Mutiara

Autobusi su najpovoljnije prijevozno sredstvo s velikim brojem terminala diljem zemlje i pogodnim voznim redovima koji će vam pomoći u planiranju putovanja. Autobusi su zgodna opcija i za one koji putuju s malim budžetom i za one koji ne žele napraviti kompromis u pogledu udobnosti. Ekspres Mutiara nudi autobusnu uslugu s dostupnom online rezervacijom. Prije nego što rezervirate kartu, pročitajte recenzije drugih putnika kako biste odabrali najbolju opciju.

Apa Stasiun Utama Ekspres Mutiara?

Ekspres Mutiara prevozi autobusima do i od sljedećih stanica:

  • Kuala Besut Bus Terminal
  • Penang Sentral
  • TBS Kuala Lumpur
  • Berjaya Times Square
  • Kuala Terengganu
  • Kuala Perlis Bus Terminal
  • AmanJaya Bus Terminal
  • Terminal Lembah Sireh Kota Bharu
  • Universiti Sains Malaysia
  • Sungai Nibong

Berapa Kelas & Harga Bus Ekspres Mutiara?

Cijena vašeg putovanja autobusom ovisit će i o odredištu i o klasi vaše karte. Imajte na umu da na određenim rutama nisu dostupne sve klase karata, ali za duža putovanja gotovo uvijek postoji dobar izbor opcija. Odlučite se za autobus za spavanje za najprikladnije putovanje preko noći. Autobusi za spavanje obično su opremljeni ležajevima ili mekim naslonjenim sjedalima, imaju ugrađeni WC, a vaša karta može uključivati ​​i druge pogodnosti kao što su grickalice ili čak ručak. Noćni autobus također je dobra ideja ako želite uštedjeti na hotelskoj sobi. Tijekom dana ekspresna usluga često je najbolja vrijednost za novac, jer ima manje zaustavljanja od autobusa običnog ili standardnog razreda i putuje brže. Na nekim rutama može biti ključno odabrati pravu klasu jer, recimo, autobusu običnog ili drugog razreda može trebati nekih 6 sati da prijeđe udaljenost koju autobus prvog razreda ili ekspres prijeđe za dva sata!

Prednosti i nedostaci putovanja autobusom

Prednosti putovanja autobusom

  • Autobusi se obično mogu pohvaliti najširom mrežom pokrivenih destinacija. Putuju na mjesta do kojih ne možete doći avionom ili čak vlakom
  • Putovanje autobusom je jednostavno – nema potrebe da dolazite na autobusni kolodvor puno unaprijed, a prijava je obično vrlo brza formalnost za razliku od putovanja zrakoplovom
  • Autobusne karte su vrlo povoljne. Da, postoje skupe opcije prve klase ili VIP, ali ako imate ograničena financijska sredstva, autobus je prvo prijevozno sredstvo o kojem morate razmišljati
  • Istodobno, postoje različite klase usluga koje odgovaraju svakom proračunu. Ako tražite višu razinu udobnosti, autobusi će vam je također pružiti.

Nedostaci putovanja autobusom

  • Međugradski autobusni kolodvori mogu se nalaziti izvan centra grada na periferiji. To znači da ćete morati izračunati dodatno vrijeme i novac da biste stigli tamo. Na određenim destinacijama dolazak s autobusnog kolodvora može vas koštati više nego što biste očekivali, jer samo ograničenom broju prijevoznih tvrtki dopušteno je voziti ​​rutu – a cijene mogu biti napuhane.
  • Tijekom vikenda ili vrhunca sezone autobusi koji voze na neka turistička odredišta mogu ponestati u rasporedu i zahtijevaju rezerviranje unaprijed.
  • Iako autobusi ne ovise o vremenskim prilikama kao trajekti, autobusna putovanja također mogu biti odgođena ili otkazana zbog lošeg vremena ili uvjeta na cesti – imajte to na umu ako putujete tijekom određenih godišnjih doba ili na određena odredišta.
Pročitaj više

Ekspres Mutiara Recenzije tvrtke

4.1
113 recenzija kupaca
5
49%
4
19%
3
20%
2
12%
1
0%
M
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 5. kol 2026.
The bus arrived on time, and the ride was smooth. Unfortunately, the bus was infested with cockroaches, and the driver showed no concern whatsoever about the situation.
F
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 10. srp 2026.
Very comfortable overnight bus journey.
R
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 29. lip 2026.
The bus was late, and the driver didn’t wear a seatbelt during the entire journey, so the seatbelt warning alarm kept beeping the whole time. The only positive aspect was the comfort of the bus. Overall, a disappointing experience
C
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 10. tra 2026.
the bus arrived a little late around 10:38 am but it’s okay. it was nice because we were the only passengers that day to singapore. overall, great trip!
K
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 2. ožu 2026.
The driver was not friendly, at 1. Stop he closed the bus and went away. We couldn't go to the Toilette. The 2. Problem was: he left us at the pass Controller in Singapur and drive away. We gave more money to go to the Center Singapur. The trip was ok and the bus comfortable and clean.
H
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 17. velj 2026.
Comfy bus and punctual service, but the pickup and drop points were not that convenient. The booking confirmation said to be there 45 mins early, there’s no point as the bus didn’t arrive until 10 mins before the departure and there isn’t any check-in process, you are just waiting outdoors by the side of a noisy road. Also very vague instructions for finding the right spot, so I had factored in generous buffer time. The drop off point Boon Lay is nowhere near the MRT station as one would perhaps assume, you have to walk 20-30 mins which can be quite a lot with luggage. All in all this trip felt like a hassle.
N
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 8. velj 2026.
Bus departed 15 min later, had 1 stop for 10 minutes in between departure and destination, arrived on time. Very comfortable bus, clean and with AC. Very glad with the ride
A
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 16. sij 2026.
We were supposed to arrive at 16.30 but we got to the destination at 19.10. Even after I expressed my concern to the driver about missing the last boat, he still stopped to get food for himself and laughed at me.
O
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 29. pro 2025.
Nice.. But mus have amengecy toilet
B
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 29. pro 2025.
The driver was a little late for the start of the trip. It didn’t help that there was no booth for the bus line in Berjaya. When other passengers reached out to the hotline, it wasn’t helpful.
M
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 16. pro 2025.
Dear , your driver left all of us - 9 people at check point of singapore. They didnt wait and we end up paying 15 dollar per person to another bus company to drop us in the city. So total its 135 dollar Singapore we paid to another extra.
J
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 19. ruj 2025.
Night bus between Penang and Kuala Besut. Impossible to sleep.
W
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 15. ruj 2025.
Booked a direct bus which was meant to arrive at 3.30am. However this bus made multiple stops maybe around 8, had to change buses, and arrived around 3 hours later than scheduled at the destination.
S
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 2. srp 2025.
The time schedule from BTS to Dungun is 0600. However, bus arrival around 0430. I have slept that passed the bus stop and arrival final distinction around 0600 outside Tenggenru 100km. Then it is so terrible that to take the other transport back to Dungun.
E
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 1. srp 2025.
The bus was comfortable and they give us also some food but we arrived 4 hours before the time it was written, so very early in the morning
C
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 29. lip 2025.
Standard & Confortable bus ride during the night. We arrived almost 2 hours in advance which was really nice ! Tip : Arrive early to get your ticket printed at the Terminal desk !
M
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 28. lip 2025.
Poorly designed route meant that it took too long to arrive.
A
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 23. lip 2025.
The bus was dirty.
N
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 24. svi 2025.
The arrival time was almost 5 hours earlier than scheduled meaning we arrived before 5am instead of 9:30 as planned! Schedule needs to be up to date so people can plan for such an early arrival
S
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 6. svi 2025.
When I booked the bus ticket online, the expected travel duration was approx. 6hours and 30 minutes. However in the bus, I was informed by the bus driver that we would only arrive after approx 8,5 to 9 hours due to multiple stops before Kuala Besut(this is the final stop). He advised me to get off the bus at Tanah Mera and take an expensive taxi to Kuala Besut so I could still get in the last ferry ride to the island. The itinerary/ stops were not reflected in the booking process - otherwise I would have selected a different one! Also, WiFi was not available although advertised..
I
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 5. svi 2025.
Confortable bus, little bit cold in my opinion but nothing problematic
H
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 4. svi 2025.
Comfortable and new bus
P
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 12. ožu 2025.
Left on time. Arrived on time. Comfortable
O
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 28. ruj 2022.
Correct
B
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 22. srp 2026.
Très confortable par contre plein d’arrêt et il allume la lumière à chaque fois
T
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 21. srp 2026.
Para ser sincera, el bus no es tan cómodo, recomendaría viajar durante el día o parte del día. Tienen muy poco espacio en la parte de las piernas, si estas acostumbrado a dormir sentado sin estirar un poco las piernas, te vendría bien. El bus (como siempre) con el aire acondicionado a tope por la noche, hace un par de paradas para descansar e ir al baño y se retrasó en la llegada en ambos trayectos (hice ida y vuelta Kuala Lumpur - Kuala Besut).
J
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 17. lip 2026.
Pünktlich und schneller als erwartet angekommen. Ein Zwischenstopp für Toilette und Essen war auch vorhanden.
A
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 12. velj 2026.
Mega! Der Bus war super modern und die Sitze so bequem. Der Fahrer war mega nett, pünktlich und hilfsbereit. Kann man echt nur empfehlen!!!
P
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 7. lis 2025.
Bonne compagnie a l'heure, fauteuil confortable, chauffeur souriant et gentil. Bon conducteur
A
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 29. srp 2025.
Le bus est parti à l heure, il était propre, confortable, la clim normale et il est arrivé à l'heure. J'avais des doutes à la lecture des avis mais tout s'est déroulé sans embûches.
M
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 9. srp 2025.
The seats are quite comfortable, but could be better. It arrived late at Kuala Besut
A
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 2. srp 2025.
Chauffeur très sympa. En revanche il y avait énormément de cafards en bas même sur les sièges. Nous avons du monter à l'étage où ça avait l'air plus clean mais par contre beaucoup plus de bruit, et plaque tremblante qui fais un bruit très dérangeant et la condensation de la clim qui coulait goutte à goutte sur nous à l'étage partie arrière du bus. Retard de 2h par rapport à l'arrivée prévue.
S
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 19. ožu 2025.
Was alles in Ordnung. Der Bus war komfortabel. Das Zeitmanagement ist nur verbesserungswürdig.
J
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 1. ruj 2024.
La clim à l'étage du dessus ne fonctionnait plus et la température était dangereuse. Le bus a du s'arrêter dans un garage ce qui arrive malheureusement. J'ai continué mon trajet en grab.
K
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 1. kol 2024.
Bateau à l’heure et confortable
K
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 20. lip 2023.
Bus ponctuel et très simple d'utilisation et qui dessert toute la malaisie. Très bon rapport qualité prix
O
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 12. tra 2023.
Le bus est confortable. Il y a même des prises USB.
R
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 17. ruj 2026.
M
2
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 15. kol 2026.
K
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 11. kol 2026.
S
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 23. srp 2026.
B
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 16. srp 2026.
M
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 15. srp 2026.
D
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 13. srp 2026.
F
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 27. lip 2026.
P
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 27. svi 2026.
C
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 23. svi 2026.
H
4
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 14. svi 2026.
A
3
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 9. svi 2026.
G
5
Autobus Izravna linija, Ekspres Mutiara, 24. ožu 2026.